منو بستن
 • تاریخ را انتخاب کنید
  23 نوامبر
 • بزرگسال
  1
 • شماره پرواز خود را انتخاب کنید
  -
 • رزرو کنید
 • °C
 • TEHRAN
  20:02
  12°C
منو بستن
 • تاریخ را انتخاب کنید
  23 نوامبر
 • بزرگسال
  1
 • شماره پرواز خود را انتخاب کنید
  -
 • رزرو کنید
شماره پرواز خود را انتخاب کنید
باCIP سفر خود را با آرامش شروع کنید.
جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

سفر لذت‌های بسیاری دارد اما استرس خودش را هم دارد، گاهی پیچیده است و البته وقت‌گیر. از لحظه‌ای که تصمیم می‌گیریم به کشور دیگری سفر کنیم تا زمانی که پای‌مان را به فرودگاه آن کشور می‌گذاریم، یا زمانی که سفر کاری یا تفریحی‌مان تمام شده و می‌خواهیم به کشور عزیزمان ایران بازگردیم، همیشه در ذهن‌مان لذت‌های خاص با کارهایی استراس‌زا همراه است. ما اینجاییم تا وقتی شما به سفر فکر می‌کنید فقط و فقط لحظات خوشایند و زیبای آن در ذهن‌تان تداعی شود. این موضوع فقط در مورد شما نیست. گاهی مسافری در راه دارید یا دوستی یا خویشاوندی قصد سفر به خارج از کشور دارد؛ فرقی نمی‌کند چه کسی و کجا، ما فرایندها و فضایی را طراحی کرده‌ایم تا شما بی‌دغدغه تمامی مراحل پرواز خود را انجام دهید. همه این کارها تحت نام CIP فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود؛ جایی که در پروازهای ورودی و پروازهای خروجی آماده خدمت‌رسانی به شماست. ما اینجاییم تا از ثانیه‌ای که به سفر فکر می‌کنید تا زمانی که به مقصد مورد نظر خود می‌رسید، آرامش و سرعت را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید. بیایید کمی دقیق‌تر صحبت کنیم. ما ادعا می‌کنیم به تمامی مراحل سفر شما، از فرودگاه تا دریافت ویزای فرودگاهی فکر کرده‌ایم. در ادامه شما را با همه ماجرا آشنا می‌کنیم.

CIP چیست؟

CIP یا جایگاه تشریفات اختصاصی یک ساختمان سه‌طبقه در دل فضای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) است. جایی که در آن همه مسافران پروازهای خروجی و ورودی که از خدمات ما استفاده می‌کنند، تمام زمان انجام امور به پرواز خود را در آن سپری می‌کنند. در این ساختمان فضاها و خدمات جذابی طراحی شده است از جمله دو طبقه سالن پذیرایی در کنار یک فضای بزرگ با نشیمن‌های متعدد که شما ساعاتی را در آن مهمان ما هستید. همچنین رستوران سلف‌سرویس که در تمامی ساعات روز انواع خوراک‌ها، نوشیدنی‌های دل‌چسب، دسرهای خوشمزه، شیرینی‌های دل‌نواز و ... را ارائه می‌کند، انواع کنسول بازی برای سرگرمی کودکان، شبعه بانک‌های پاسارگاد و سامان برای انجام بی‌دردسر کارهای بانکی، فروشگاه‌های صنایع دستی، خشکبار، عطر و ... برای خریدهای شما و البته سالن کنفرانس اختصاصی و اتاق جلسات VIP برای کارهای اداری و مهم، از جمله قسمت‌های این ساختمان‌اند. در کنار این‌ها، ما به جزئیات دیگری نیز فکر کرده‌ایم. به‌لطف وجود دستگاه خودپرداز بانک سامان، خدمات ارزی نیز در CIP فرودگاه امام خمینی (ره) ارائه می‌شود. علاوه بر این، ما به انجام ساده و سریع امور اداری شما هم توجه کرده‌ایم. گیت‌های اختصاصی سپاه و پلیس، قسمت گمرک و پذیرش بار، پارکینگ اختصاصی و مسقف با ظرفیت 88 دستگاه خودرو مخصوص مسافران و پارکینگ روباز برای استفاده همراهان مسافران نیز در CIP وجود دارند تا همه چیز در چشم‌به‌هم‌زدنی انجام شود. شما مهمان ما هستید؛ پس باید همه در چیز در بهترین حالت خود باشد و تا زمانی که شما مهمان ما هستید، باید در کمال آرامش کارهای‌تان انجام شود. به همین دلیل، طراحی داخلی سالن پذیرایی CIP فرودگاه امام خمینی (ره) خاص و دل‌باز است. انواع صندلی‌ و مبل‌های راحت و البته یک فضای وسیع و چشم‌نواز، همه چیز را مهیای ساعاتی آرام برای شما کرده است. در پروازهای خروجی، ما شما را از درب خانه‌تان به فرودگاه منتقل می‌کنیم، در یک فضای زیبا از شما پذیرایی می‌کنیم، کارهای اداری پروازتان را انجام می‌دهیم و در نهایت شما را تا پلکان هواپیما همراهی می‌کنیم. تمامی این مراحل در پروازهای ورودی نیز انجام می‌شود با این تفاوت که ابتدا در فرودگاه امام خمینی (ره) مهمان ما هستید و بعد شما را به مقصد مورد نظرتان می‌رسانیم.

درباره ایران

برای سفر مجازی به ایران روی ویدئو کلیک کنید.

ویدئو معرفی را ببینید
رزرواسیون
تاریخ را انتخاب کنید
بزرگسال
1
شماره پرواز خود را انتخاب کنید
رزرواسیون
رزرواسیون
عضویت خود را تکمیل کنید

ایمیل برای شما ارسال شد، لطقا برای ادامه ایمیلتان را تائید کنید.

انواع عضویت

با توجه به مجموع رزرو سالانه، سطح عضویت شما در باشگاه مشتریان مشخص می شود. در هر رزروی مقدار مشخصی امتیاز کسب می کنید که میتوانید در رزروهای بعدی خود از آنها به عنوان پول استفاده کنید.